Už Antikorupcinę koaliciją balsavo daugiau nei 6 proc. rinkėjų

AČIŪ visiems bendraminčiams ir bendražygiams – už Antikorupcinę koaliciją balsavo daugiau nei 6 procentai rinkėjų, esame penkti, aplenkę kelias biudžetinį finansavimą ir kt. nomenklatūrinius resursus turėjusias partijas. Tai – puiki pradžia ateičiai. Iš spaudos konferencijos Valdovų rūmuose:

„Kaip savo koalicijos nuopelną K. Krivickas įvardijo, kad į Seimą nepateko Darbo partija, sumažėjo pasitikėjimas „tvarkiečiais“. „Mes juos nukovėme“, – pareiškė jis.

N. Puteikis tikina, kad sudėtinga buvo rungtis su partijomis, kurios gauna milijonines valstybės dotacijas. „Mūsų visos koalicijos biudžetas buvo lygus dviejų liberalų biudžetui. Mes toliau dalyvausime rinkimuose – Europos Parlamento ir kituose. (…) Po truputį raumenys užaugs. Mes jau lemiame dabar politiniame gyvenime daug, lemsime ir toliau. O aš pabandysiu laimėti vienmandatėje apygardoje“, – kalbėjo N. Puteikis.

K. Krivickas teigė, kad jų pagrindinė ašis dabar bus Lietuvos centro partija. Jis pats žadėjo ir toliau padėti savo žiniomis ir patirtimi. „Mes tik pradedame, tik apšylame. Mes penkti šiuose rinkimuose, tai didelis ir reikšmingas pasiekimas, mes užfiksavome geresnį rezultatą, nei mums buvo prognozuota.

Daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/naglis-puteikis-ir-kristupas-krivickas-mes-nukoveme-darbiecius-56-694749#_