Už Naglį Puteikį balsavo 8,18 proc. Vilniaus rinkėjų, Lietuvos sąrašas iškovojo 4 mandatus

Už Naglį Puteikį balsavo 8,18 proc., už Lietuvos sąrašą – 6,23 proc. rinkimuose Vilniuje dalyvavusių piliečių.

Aplenkęs socialdemokratų, darbiečių ir tvarkiečių kandidatus, Naglis Puteikis buvo penktas, o Lietuvos sąrašas, aplenkęs tokias biudžetines partijas, kaip Tvarka ir teisingumas bei Darbo partija, iškovojo 4 mandatus Vilniaus miesto taryboje.

Reitinguodami Lietuvos sąrašo kandidatus, rinkėjai pirmąjį dešimtuką surikiavo taip: Naglis Puteikis, Darius Kuolys, Aušra Maldeikienė, Gediminas Storpirštis, Liutauras Stoškus, Gintautas Terleckas, Rūta Baškytė, Daiva tamošaitytė, Joana Noreikaitė, Liudas Bradauskas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos skelbiamus balsavimo Vilniuje rezultatus rasite čia.

Politologai nepartinių kandidatų sąrašų, Naglio Puteikio ir Lietuvos sąrašo rezultatus įvertino kaip vieną didžiausių šių rinkimų laimėjimų:

“Didžiausiais 2015 m. savivaldos rinkimų laimėtojais politologai įvardija Liberalų sąjūdį, nepartinių kandidatų sąrašus ir jų merus, Vilniuje – partiją „Lietuvos sąrašas“, kuri sugebėjo gauti 4 mandatus taryboje. Tai lygiai tiek pat, kiek politikos senbuviai socialdemokratai.

„Lietuvos sąrašą“ Vilniuje tempė kandidatas į merus Naglis Puteikis, tačiau N. Puteikio vardo komitetai buvo sudaryti Klaipėdoje ir Kaune. Uostamiestyje toks sąrašas laimėjo 3 mandatus”. (Daugiau čia.)

Klaipėdoje už visuomeninį rinkimų komitetą „Puteikis pliusbalsavo 8,31 proc. rinkėjų, jis užėmė ketvirtą vietą ir iškovojo 3 mandatus, aplenkęs socialdemokratus, tvarkiečius ir darbiečius. Po reitingavimo tris pirmąsias vietas sąraše užėmė Nina Puteikienė, Alfonsas Vildžiūnas ir Ligita Girskienė. Balsavimo Klaipėdoje rezultatus rasite čia.